Plastikteki Çözüm Ortağınız...
HAKKIMIZDA

1985 yılında ÖZHAN kurulduğunda kahvelerimizde tahta sandalye kullanılır ve PLASTİK ürünlerin günlük hayatımıza yeni yeni yer buluyordu. Eğitimi ve tecrübesi ile İskender Sönmez tarafından kurulan ÖZHAN, plastik üreten makineler ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarını ABD ve Avrupa'nın tanınmış markalarıyla temsil ederek firmanın temelini atmış oldu. 

ÖZHANMAK DIŞ TİCARET LTD. bu bünyeden yetişmiş PLASTİKTEKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olabilmek için tek makinadan komple sisteme kadar PLASTİK ENJEKSİYON, PLASTİK ŞİŞİRME, PLASTİK EKSTRÜZYON, EPS, TERMOFORM makinaları alanında temsilciliklerle Türkiye Plastik Sanayicilerine Dünya standartlarını sağlayan makinaları sizlere sunarak hizmet etmektedir. Temsilcilik sektöründe 30 yılını dolduran firmamız müşterisine tecrübelerini paylaşarak ve güncel bilgileri aktararak günümüze kadar kesintisiz hizmeti sağlamaktadır. 

Değerlerimiz, dürüstlük ile birlikte, yenilikçi çözümleri ve teknolojileri paylaşmak, firmanıza devamlılık ve ciddi getirilerle büyütecek yatırımları sağlamaktır. Günümüz global ekonomide sizlere rekabet gücü verecek ekonomik çözümleri de sunabilmek amacındayız. Plastik sektöründe hep birlikte büyümeye devam etmek dileğiyle. 

Plastik üretimi konusunda yanıtlarınızı burada bulabilirsiniz..