Plastikteki Çözüm Ortağınız...
TEMSİLCİLİKLER

Enercon Industries Corporation
W140 N9572 Fountain Blvd. Menomonee Falls, 
WI 53051 A.B.D. 
Telefon: +1 262.255.6070
www.enerconind.com

Enercon Industries Corp.

CORONA / Bombardıman işlemi FİLM ve KAĞIT ile LAMİNE ve BASKI yapan tüm plastik üreticileri için önemlidir. ENERCON Korona işlemini ihtiyacınıza uygun tespit ederek kimyasal, elektrikli ionizasyon, veya ateşle ionizasyon şeklinde gerçekleştirebiliyor. Yeni PLASMA sistemimiz yüksek seviyelerde işlemler için idealdir. ENERCON web sitesinde ar-ge ve bilgilendirme ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

-ENERCON güç kaynakları (Power Supply) üniteleri herhangi bir marka korona yüzey işlemcisine takılabilir.
-ENERCON elektrodları dikdörtgen yapısı ve seramik kılıfı uzun kullanım süresi sağlamaktadır.
-Enercon Atmosferik Plazma ile UV ve EB bazlı mürekkep tutuşunu arttırabilirsiniz.

Polimer esaslı malzemenin yapışma, tutunma özelliklerini en iyi hale getirmek için ENERCON CORONA ekipmanları çözüm getirir.

Yüzey enerjisi düşük polimer malzemelerde yapışmama, mürekkep  tutunamama ve kaplanamama gibi sorunlar sık sık oluşur. Polimer yüzeye uygulanan kimyasal korono sonrası elde edilen yüzey gerilimi, yapıştırıcının veya mürekkebin geriliminden yüksek veya eşit olması gerekmektedir be bunun için baskı öncesinde mutlaka baskı yüzeyine korona uygulanmaldır.

ENERCON INDUSTRIES ekipmanları arasında etkili ve güvenilir generatörler, seramik ileticiler ve ayrıca hem geniş yatay yüzey hem de noktasal bölgeler için gerekli ekipman çeşitliliği bulunmaktadır.